Pachołki Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Czerwony

29,00 zł
Kod producenta: V191A
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Czerwony

29,00 zł Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Czerwony
    ST63401
Pro's Pro Premium Kegel (otwory i kieszonka) 1P - czerwony Zoptymalizuj swoją rutynę...więcej

Pro's Pro Premium Kegel (otwory i kieszonka) 1P - czerwony

Zoptymalizuj swoją rutynę treningową dzięki wyjątkowo wszechstronnemu i łatwemu w użyciu Pro's Pro Premium Kegel. Wykonane z precyzją i zaprojektowane tak, aby było kompatybilne z szeroką gamą innych modeli, to narzędzie treningowe otwiera świat możliwości dla entuzjastów sportu i sportowców, którzy chcą ulepszyć swój reżim treningowy. Pro's Pro Premium Kegel jest istotną częścią każdego programu fitness, z wieloma zastosowaniami gwarantującymi różnorodność i zaangażowanie treningów. Należy pamiętać, że prezentowane zdjęcia przedstawiają zalecane zastosowania, a każdy produkt jest sprzedawany osobno.

Najwyższej klasy sprzęt dla sportowców

Pro's Pro Premium Kegel ma wysokość 38 cm, średnicę podstawy 34 cm i waży 320 gramów. Zaprojektowany ze specjalnymi otworami dostosowanymi do drążków Pro's Pro, kegel umożliwia liczne modyfikacje, co dodatkowo zwiększa wachlarz możliwości ćwiczeń. Jego wyróżniający się czerwony kolor zapewnia łatwą identyfikację podczas intensywnych sesji treningowych lub w warunkach wysokiej widoczności. Kod producenta - V191A.

Łatwa konfiguracja i rozbudowana funkcjonalność

Konfiguracja Pro's Pro Premium Kegel jest prosta i bezproblemowa, promując płynne przejście od jednej rutyny ćwiczeń do drugiej. Jego wszechstronna konstrukcja zachęca do nieograniczonych wariantów treningowych i okazuje się niezbędnym sprzętem, który zaspokaja szeroki zakres dyscyplin sportowych. Przenieś swój trening na wyższy poziom dzięki Pro's Pro Premium Kegel i poczuj dreszczyk emocji związany z osiąganiem nowych osobistych rekordów i konsekwentnym pokonywaniem swoich celów fitness. Aby uzyskać kompletny i dynamiczny trening, zaufaj Pro's Pro Premium Kegel.

Numer artykułu: ST63401
Kod producenta: V191A
Kolor: Czerwony