Dyski poślizgowe SKLZ Slidez 2p

159,00 zł
Kod producenta: SLDS-001
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4 szt. 0 szt. 0 szt.

SKLZ Slidez 2p

159,00 zł SKLZ Slidez 2p
    ST73475
Zintensyfikuj swoje treningi tenisowe z SKLZ Slidez 2P SKLZ Slidez 2P to urządzenie treningowe...więcej

Zintensyfikuj swoje treningi tenisowe z SKLZ Slidez 2P

SKLZ Slidez 2P to urządzenie treningowe zaprojektowane specjalnie w celu wzmocnienia mięśni nóg, znacznie zwiększając szybkość i zwinność na korcie tenisowym. To wszechstronne narzędzie treningowe przeniesie twoje treningi tenisowe na wyższy poziom. Slidez 2P z pewnością stanie się nieodzownym elementem codziennej rutyny treningowej, niezależnie od poziomu umiejętności.

Efektywne, płynne treningi ślizgowe

Dzięki powierzchni o niskim współczynniku tarcia, Slidez pozwala na płynne, nieograniczone ruchy na każdej powierzchni. Efektywność ćwiczeń nóg zostanie zwiększona, dzięki czemu osiągniesz nową głębokość i wybuchową moc podczas serwów i powrotów.

Antypoślizgowa powierzchnia zapewniająca stabilność

Zaprojektowane z antypoślizgową powierzchnią, Slidez zapewniają niezawodną przyczepność, zapobiegając niezamierzonemu ślizganiu się stóp lub dłoni podczas treningu. Ta cecha stabilności przyczynia się do bezpiecznego środowiska treningowego, pozwalając skupić się wyłącznie na wydajności.

Trenuj w dwóch kierunkach

Jest wyposażony w zintegrowane złącza, umożliwiające trening w obu kierunkach. Popraw swoją szybkość boczną, przyspieszenie do przodu i elastyczny ruch, naśladując przypływ energii, który jest niezbędny w doskonałej grze w tenisa.

Eleganckie i trwałe

Stylowy czarny kolor SKLZ Slidez 2P pasuje do każdego sprzętu treningowego. Są dostarczane w opakowaniu po dwie sztuki i wytrzymują kilka rygorystycznych sesji treningowych, zapewniając długotrwałego towarzysza intensywnych treningów tenisowych.

Rzuć wyzwanie swojej wytrzymałości i precyzji w zupełnie nowy sposób na korcie dzięki SKLZ Slidez 2P. Przyjdź i doświadcz mocy ukierunkowanego treningu!

Numer artykułu: ST73475
Pakowane po (sztuk): 2
Kod producenta: SLDS-001