Bezpieczeństwo

Zapewniamy, że zakupy w sklepie padlowym Strefa Padla są bezpieczne.

Po pierwsze, posiadamy największą gamę produktów padlowych w Polsce. Strefa Padla powstała w roku 2022 i jest częścią największego sklepu tenisowego w Polsce - Strefa Tenisa działa od 2006 roku. Strefa Padla to sklep internetowy www.strefapadla.com.pl  oraz dwa sklepy stacjonarne, mieszczące się w Warszawie. Jeden znajduje się pod adresem al. Bohaterów Września 12 (teren kortów WKT MERA), drugi sklep mieści się na terenie kortów SILVA, pod adresem ul. Puławska 531.

Po drugie, współpracujemy z największymi, światowymi dostawcami produktów padlowych i sportowych, dzięki temu posiadamy największy asortyment tych produktów w Polsce. Działamy z takimi markami padlowymi jak: Wilson, Head, Babolat, Black Crown, Bullpadel, Nox, Siux, Fila,  Dunlop, Tecnifibre oraz ogólnosportowymi jak: Nike, Under Armour, Adidas, Asics, Lotto, New Balance, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, EA7, Le Coq Sportif i wieloma innymi. W naszych sklepach na pewno znajdziesz produkty, które pozwolą Ci rozwijać swoją padlową pasję.

Po trzecie, z naszych usług korzystają zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Zawodnicy z czołówki polskiego padla zaufali nam, kupując u nas profesjonalny sprzęt padlowy. Wybrali nas ponieważ jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. W naszym zespole pracują m.in. trenerzy i instruktorzy tenisa i padla, profesjonalni doradcy od doboru sprzętu padlowego i wiele innych osób, dla których padel to nie tylko zawód, ale również pasja.

Po czwarte, w naszym sklepie stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

Po piąte, płatności elektroniczne realizowane są przez jedną z największych firm płatniczych w Polsce, a mianowicie Przelewy24. Firma Przelewy24 stosuje standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej, opracowany w oparciu o najlepsze praktyki. Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności. Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB

Jak widzisz, dokonywanie zamówień w sklepie www.strefapadla.com.pl jest bardzo bezpieczne. Jesteśmy profesjonalną firmą z tradycjami, która stosuje maksymalne zabezpieczenia po to, abyś czuł się bezpiecznie dokonując zakupów w naszym sklepie.