Koła treningowe Schildkröt Pilates Ring - green

89,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

79,00 zł Oszczędzasz 11 %
Kod producenta: 960141
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
1 szt. 0 szt. 0 szt.

Schildkröt Pilates Ring - green

79,00 zł Schildkröt Pilates Ring - green
    ST79723
Schildkröt Pilates Ring - Twój sprzęt treningowy na co dzień Poznaj idealnego towarzysza...więcej

Schildkröt Pilates Ring - Twój sprzęt treningowy na co dzień

Poznaj idealnego towarzysza treningu tenisowego - Schildkröt Pilates Ring. Oprócz zapewnienia dodatkowej warstwy intensywności do rutyny fitness, jest to również fantastyczny sposób na urozmaicenie treningu i trening całego ciała.

Wysokiej jakości konstrukcja

Schildkröt Pilates Ring w imponujący sposób łączy w sobie funkcjonalność i design. Wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, ten sprzęt gwarantuje trwałość i odporność, bez względu na to, jak ciężkie są twoje treningi. Sprawia, że ciało pracuje ciężej, co skutkuje zwiększoną intensywnością i szerszym zakresem ruchu.

Atrakcyjny, ergonomiczny i przenośny

Zaprojektowany w przyciągającym wzrok zielonym kolorze, ten pierścień Pilates dodaje pop koloru, który uzupełnia sportowy styl. Ale to coś więcej niż tylko ładny odcień. Ergonomiczna konstrukcja pierścienia zapewnia wygodę i łatwość użytkowania. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją siłę, elastyczność, czy równowagę, ten pierścień jest dla Ciebie!

Oprócz tego, że jest kompaktowy, Pilates Ring jest lekki jak piórko, co ułatwia jego przenoszenie. Idealnie pasuje do torby i pozwala utrzymać poziom sprawności, gdziekolwiek jesteś.

Numer artykułu: ST79723
Pakowane po (sztuk): 1
Kod producenta: 960141