Dysk balansowy Schildkröt Yoga Block - grey/pink

45,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

39,00 zł Oszczędzasz 13 %
Kod producenta: 960136
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Schildkröt Yoga Block - grey/pink

39,00 zł Schildkröt Yoga Block - grey/pink
    ST79758
Schildkröt Yoga Block - szary/różowy Doświadcz idealnego połączenia równowagi i elastyczności...więcej

Schildkröt Yoga Block - szary/różowy

Doświadcz idealnego połączenia równowagi i elastyczności dzięki Schildkröt Yoga Block w atrakcyjnym szaro-różowym odcieniu. Ten charakterystyczny klocek jest wyjątkowym elementem wyposażenia, który urozmaica trening tenisowy.

Pomoc fitness o wielu zastosowaniach

Zostań mistrzem swojej gry, korzystając z szaro-różowego bloku do jogi Schildkröt, który oferuje szeroki zakres możliwości ćwiczeń. Wykorzystaj go do rozgrzewki przed meczem, aby rozciągnąć mięśnie lub jako narzędzie równowagi do treningu siłowego. Ten wszechstronny klocek jest najlepszym partnerem w poprawie elastyczności, zwiększaniu równowagi i promowaniu ogólnej wydajności na boisku.

Piękny szaro-różowy blok do jogi

Szaro-różowy klocek do jogi Schildkröt ma elegancki design, który przypadnie do gustu tenisistom stawiającym na styl i funkcjonalność. Główny odcień chłodnej szarości z nutą różu jest stonowany, ale atrakcyjny, dzięki czemu to akcesorium jest nie tylko narzędziem fitness, ale także atrakcyjnym elementem kolekcji treningowej.

Obietnica profesjonalnej jakości

Zaufaj Schildkröt, aby promować długowieczność swoich występów i pomagać w ulepszaniu swoich gier. Spełnij swoje potrzeby treningowe dzięki Schildkröt Grey/Pink Yoga Block, idealnemu sprzętowi do urozmaicenia treningu tenisowego, zapewniając jednocześnie najwyższą wytrzymałość! Zaufaj jakości Schildkröt i spraw, by szaro-różowy blok do jogi stał się Twoim pomocnikiem fitness.

Numer artykułu: ST79758
Kolor główny: szary
Kod producenta: 960136
Pakowane po (sztuk): 1