Owijki bazowe Babolat Natural Grip 1P - brown

85,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

72,00 zł Oszczędzasz 15 %
Lepkość owijki: sucha
Grubość owijki (mm): 1,45
Perforacja: nie
Kod producenta: 670063-131
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 24h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
1 szt. 4+ szt. 4+ szt.

Babolat Natural Grip 1P - brown

72,00 zł Babolat Natural Grip 1P - brown
    ST15904
Babolat Natural Grip 1P - Brown: Wyjątkowy komfort i trwałość Doświadcz doskonałej kontroli i...więcej

Babolat Natural Grip 1P - Brown: Wyjątkowy komfort i trwałość

Doświadcz doskonałej kontroli i suchego, wygodnego chwytu dzięki rakietce Babolat Natural Grip 1P w kolorze brązowym. Ten wysokiej jakości uchwyt, wykonany z tradycyjnej, naturalnej skóry, jest niezwykle sprężysty i nie pogrubia rączki. Jest to idealny wybór dla graczy szukających dobrego czucia i optymalnej kontroli podczas intensywnych gier. Obiecujący suchy i miękki chwyt, ma na celu zapewnienie zwiększonego wyczucia dotyku i dokładności.

Wytrzymały i trwały materiał

Wykonany z prawdziwej skóry uchwyt rakiety gwarantuje doskonałą trwałość i niezrównaną odporność. W przeciwieństwie do materiałów syntetycznych, skóra użyta w Babolat Natural Grip 1P zachowuje swoją jakość podczas długotrwałego użytkowania i zapewnia stabilny, wygodny chwyt. Grubość uchwytu wynosi 1,45 mm, zachowując smukły profil bez dodawania niepożądanej objętości do rakiety.

Numer artykułu: ST15904
Ilość owijek: 1
Lepkość owijki: sucha
Kod producenta: 670063-131
Materiał: skórzane
Kolor główny: brązowy
Grubość owijki (mm): 1,45
Perforacja: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...więcej
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.