Owijki bazowe Pro's Pro B 1 1P

25,00 zł
Grubość owijki (mm): 1,80
Perforacja: tak
Kod producenta: G078
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro B 1 1P

25,00 zł Pro's Pro B 1 1P
    ST16078
Popraw swój chwyt dzięki Pro's Pro B 1 1P Przedstawiamy Pro's Pro B 1 1P, niezwykle wygodny...więcej

Popraw swój chwyt dzięki Pro's Pro B 1 1P

Przedstawiamy Pro's Pro B 1 1P, niezwykle wygodny uchwyt bazowy zaprojektowany w celu maksymalizacji wydajności w każdej grze. Jego czarna estetyka wnosi odrobinę elegancji do twojego sprzętu, a najwyższej jakości materiał syntetyczny zapewnia trwałość i długowieczność.

Niezwykły komfort

Pro's Pro B 1 1P została stworzona z myślą o komforcie użytkownika. Unikalna konstrukcja posiada specjalny występ, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo uchwytu, umożliwiając bardziej precyzyjne i kontrolowane ruchy podczas każdego zamachu. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy weteranem, doświadczysz korzyści płynących z tej wygodnej konstrukcji.

Wysoka chłonność

Nigdy więcej nie pozwól, by spocone dłonie przeszkadzały Ci w grze. Uchwyt Pro's Pro B 1 1P posiada specjalną perforację, która zapewnia natychmiastowe odprowadzanie wilgoci. Ta strategiczna konstrukcja zapewnia suchy i pewny chwyt podczas intensywnych sesji gry.

Numer artykułu: ST16078
Ilość owijek: 1
Materiał: syntetyczne
Kod producenta: G078
Kolor główny: czarny
Grubość owijki (mm): 1,80
Perforacja: tak
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...więcej
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.