Drabinka tenisowa Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

119,00 zł
Kod producenta: V131
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

119,00 zł Pro's Pro Hurdle Agility Ladder
    ST70631
Drabinka zwinnościowa Pro's Pro Hurdle Przedstawiamy znaną i renomowaną drabinkę Pro's Pro...więcej

Drabinka zwinnościowa Pro's Pro Hurdle

Przedstawiamy znaną i renomowaną drabinkę Pro's Pro Hurdle Agility Ladder, najlepsze narzędzie treningowe, które zapewnia moc profesjonalnych treningów tenisowych na wyciągnięcie ręki. Stworzona z myślą o tych, którzy chcą doskonalić swoją zwinność, szybkość i koordynację, zapewnia doskonałe wrażenia treningowe dostosowane do osiągnięcia celów związanych z wydajnością.

Idealny dla entuzjastów ćwiczeń

Drabinka Pro's Pro Hurdle Agility Ladder została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych entuzjastach treningu; niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalne mecze, czy weekendowe hobby, pomaga poprawić mobilność, równowagę i szybkość. Jest to cenny element rutyny treningowej sportowców, pomagający im poprawić swoją grę i rywalizować na wysokim poziomie.

W zestawie z wygodnym pokrowcem do przenoszenia

Drabinka Pro's Pro Hurdle Agility Ladder jest wyposażona w ochronny futerał, idealny do bezpiecznego przechowywania i łatwego transportu drabinki. Kompaktowa i lekka konstrukcja zapewnia, że możesz zabrać swój trening ze sobą w dowolne miejsce, maksymalizując wygodę i zachęcając do konsekwentnego treningu.

Numer artykułu: ST70631
Kod producenta: V131
Szerokość (cm): 42
Długość (cm): 214