Drabinka tenisowa Pro's Pro Zickzack 4m - Zielony

69,00 zł
Kod producenta: V214
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Zickzack 4m - Zielony

69,00 zł Pro's Pro Zickzack 4m - Zielony
    ST74024
Pro's Pro Zickzack 4m - Green: Niezbędne narzędzie do treningu zwinności Przedstawiamy Pro's...więcej

Pro's Pro Zickzack 4m - Green: Niezbędne narzędzie do treningu zwinności

Przedstawiamy Pro's Pro Zickzack 4m - Green, wszechstronną i składaną drabinkę do ćwiczeń, mającą na celu poprawę zwinności i pracy nóg. To urządzenie, wyróżniające się uderzającym zielonym kolorem, jest niezbędne dla wszystkich entuzjastów sportu, od piłkarzy po trenerów fitness, którzy chcą poprawić swoją ogólną zręczność.

Ekstremalna wszechstronność

Pro's Pro Zickzack 4m - Green to nie tylko narzędzie, ale klucz do wielu aktywności fizycznych. Dzięki regulowanym szczeblom możesz tworzyć różne formy ćwiczeń, aby przetestować każdy aspekt swojej zwinności. Sprint, przeskok lub podskok - opcje są nieograniczone, a drabinką można łatwo manipulować, aby spełnić wymagania treningowe.

Idealny dla kondycji i rozwoju fizycznego

Regularny trening z Pro's Pro Zickzack 4m poprawia szybkość stóp, zwinność, koordynację, równowagę i ogólną wydajność sportową. Niezależnie od tego, czy jesteś aspirującym sportowcem, czy nowicjuszem fitness, ten innowacyjny produkt może przybliżyć Cię do osiągnięcia Twoich celów fizycznych.

Łatwe przechowywanie i przenoszenie

Zaprojektowany z myślą o wygodzie, Pro's Pro Zickzack 4m - Green składa się w kilka sekund. Pomimo solidnej i rozbudowanej konstrukcji, składa się do przenośnego rozmiaru, który można łatwo przenosić w zestawie treningowym lub schludnie przechowywać, gdy nie jest używany.

Numer artykułu: ST74024
Kod producenta: V214
Kolor: Zielony
Szerokość (cm): 45,72
Długość (cm): 411