Drabinka tenisowa Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

Drabinka tenisowa Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
79,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

69,00 zł Oszczędzasz 13 %
Kod producenta: 100322
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4 szt. 0 szt. 0 szt.

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

69,00 zł Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
    ST74259
Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m - Podnieś swoją grę treningową Popraw swój poziom...więcej

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m - Podnieś swoją grę treningową

Popraw swój poziom sprawności i zwinności dzięki drabince Yakimasport Agility Criss Cross Ladder. Ten doskonały sprzęt sportowy jest niezbędnym elementem dla każdego, kto poważnie podchodzi do swojego reżimu treningowego. Specjalnie zaprojektowana, aby rozwijać się w dynamicznych środowiskach, drabinka ta jest najlepszym wyborem dla profesjonalnych trenerów, akademii szkoleniowych, a także każdego, kto chce zwiększyć swoją szybkość, równowagę i pracę nóg. Dzięki 4 metrom długości i 10 szczeblom, ta drabinka jest w stanie sprostać wyzwaniu kształtowania mistrzów.

Wszechstronna konstrukcja dla innowacyjnego treningu

Drabinka Yakimasport Agility Criss Cross Ladder została celowo zaprojektowana, aby zapewnić nieograniczone możliwości podczas sesji treningowych. Elastyczność opatentowanej konstrukcji pozwala na ułożenie drabinki w dowolnym kształcie, co czyni ją idealnym narzędziem do improwizowanych gier i ćwiczeń treningowych, nawet dla najmłodszych entuzjastów sportu. Każdy szczebel, umiejętnie nitowany za pomocą przegubów, jest regulowany, oferując możliwość urozmaicenia ćwiczeń i dostosowania treningu do konkretnych potrzeb.

Dostosowany do tenisa

Zatwierdzona przez renomowane akademie tenisa, drabinka Yakimasport Agility Criss Cross Ladder jest niezbędnym narzędziem, które może szybko zmienić twoją grę. Z każdym szczeblem o długości 40 cm, zapewnia idealne warunki do przygotowania sportowców do szybkich ruchów i zwinności, których wymaga tenis.

Podsumowanie

Zdobądź Yakimasport Agility Criss Cross Ladder i skorzystaj z zalet wydajnej, spersonalizowanej sesji treningowej. Doświadcz radości z przekraczania własnych granic i stopniowego doskonalenia zwinności i wytrzymałości. Zabierz na kort najlepszego towarzysza treningowego i pozwól drabince Yakimasport poprowadzić Cię do triumfu.

Numer artykułu: ST74259
Kod producenta: 100322
Długość (cm): 400