Pachołki Pro's Pro Training Hurdle 12 - Żółty

49,00 zł
Kod producenta: V070
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Training Hurdle 12 - Żółty

49,00 zł Pro's Pro Training Hurdle 12 - Żółty
    ST64813
Płotek treningowy Pro's Pro Training Hurdle 12 - żółty Zarys Zintensyfikuj i urozmaić swoją...więcej

Płotek treningowy Pro's Pro Training Hurdle 12 - żółty

Zarys

Zintensyfikuj i urozmaić swoją rutynę treningową dzięki Pro's Pro Training Hurdle 12 - Yellow, niezbędnemu narzędziu treningowemu, które oferuje niezrównaną wszechstronność na wszystkich etapach podróży fitness. Wykonany z wysokiej jakości materiału i zaprojektowany do perfekcji, płotek został zaprojektowany tak, aby wytrzymać rygory intensywnego treningu, a jednocześnie jest niezwykle łatwy w montażu.

Cechy

  • Wysokiej jakości materiał: Wykonany z wyrafinowanego materiału o grubości 25 mm, ten płotek treningowy Pro's Pro gwarantuje sprawność i trwałość. Jego solidna konstrukcja zapewnia, że wytrzyma intensywne użytkowanie podczas sesji treningowych o wysokiej intensywności.
  • Łatwa instalacja: Płotek treningowy oferuje łatwy proces montażu, pozostawiając więcej czasu na skupienie się na treningu. Przyjazna dla użytkownika konstrukcja sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce poprawić swój trening zwinności.
  • Optymalne wymiary: Płotek treningowy Pro's Pro ma 60 cm szerokości i około 34 cm wysokości, co stanowi idealny rozmiar do szerokiej gamy ćwiczeń treningowych. Jego dobrze skalibrowane wymiary zapewniają optymalną równowagę między wyzwaniem a osiągalnym dla różnych umiejętności sportowych.
  • Energetic Yellow: Jego jaskrawy żółty kolor zapewnia żywe odczucia podczas treningów i pomaga w widoczności, zapobiegając w ten sposób niezamierzonym urazom podczas ćwiczeń w szybkim tempie.

Dodatkowe informacje

  • Kod producenta: V070

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym sportowcem, czy entuzjastą fitnessu, płotek treningowy Pro's Pro Training Hurdle 12 - Yellow będzie idealnym dodatkiem do Twojego zestawu treningowego. Przekrocz swoje cele dzięki temu dynamicznemu narzędziu fitness, które łączy w sobie idealne połączenie trwałości, funkcjonalności i prostoty. Aby uzyskać niezrównane wrażenia treningowe, dodaj płotek treningowy Pro's Pro do swojego schematu już dziś!

Numer artykułu: ST64813
Kod producenta: V070
Kolor: Żółty