Pachołki SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

179,00 zł
Kod producenta: NSK000077
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

179,00 zł SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p
    ST73441
SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - Dodaj emocji i urozmaicenia do swoich sesji...więcej

SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - Dodaj emocji i urozmaicenia do swoich sesji treningowych

Zwiększ swoją zwinność, szybkość i ogólny potencjał sportowy dzięki SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P. Ten zestaw 20 pachołków to wszechstronny wybór dla każdego sportowca, trenera lub trenera personalnego, który chce włączyć szereg ćwiczeń i wyzwań do swojego programu treningowego. Te żywe żółte pachołki o kodzie producenta NSK000077 zapewniają niezrównane połączenie praktyczności, trwałości i widoczności. Przyjrzyjmy się bliżej cechom, które plasują te pachołki w czołówce sportowego sprzętu treningowego.

Niezrównana WIDOCZNOŚĆ i TRWAŁOŚĆ

Dzięki żywemu żółtemu kolorowi te pachołki zwinności zapewniają doskonałą widoczność. Tak więc, niezależnie od tego, czy trenujesz w hali, czy na trawiastym boisku, możesz mieć pewność, że łatwo zidentyfikujesz swój zestaw i z łatwością przejdziesz przez ćwiczenia. Co więcej, solidna konstrukcja gwarantuje długotrwałą wydajność, a jednocześnie jest odporna na zużycie spowodowane żywiołami lub długotrwałym użytkowaniem.

DLA WIELU SPORTÓW I ĆWICZEŃ

Niezależnie od tego, czy uprawiasz piłkę nożną, piłkę nożną, koszykówkę, czy po prostu jesteś entuzjastą fitnessu i regularnie ćwiczysz, pachołki zwinności są doskonałym narzędziem. Dzięki SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES możesz przygotować wiele skutecznych ćwiczeń, poprawiających koordynację, szybkość i równowagę. Można je również dostosować do użytku z tyczkami, oferując rozszerzony zestaw możliwości tworzenia dynamicznych procedur treningowych.

MARKA SKLZ

Marka SKLZ zapewnia wysokiej jakości sprzęt do treningu sportowego, który przetrwa próbę czasu. SKLZ, pionier w dziedzinie wydajności sportowej i sprzętu treningowego, nieustannie wprowadza innowacje, zapewniając sportowcom na wszystkich poziomach osiąganie i przekraczanie ich celów. W dziedzinie treningu zwinności, SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P potwierdza zaangażowanie marki w pomaganie sportowcom w osiąganiu postępów, doskonaleniu się i czerpaniu radości z podróży treningowej. Przenieś swój trening zwinności na wyższy poziom i popraw swoje wyniki sportowe,

Numer artykułu: ST73441
Kolor główny: żółty
Kod producenta: NSK000077