Piłka reakcyjna Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Żółty

29,00 zł
Kod producenta: V178a
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Żółty

29,00 zł Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Żółty
    ST65990
Zwiększ swój refleks i koordynację dzięki piłce Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Yellow...więcej

Zwiększ swój refleks i koordynację dzięki piłce Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Yellow

Przedstawiamy piłkę Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm w oszałamiającym żółtym kolorze - naprawdę wyróżniające się narzędzie, które ulepszy Twoje sesje treningowe i podniesie wyniki sportowe do maksimum. Zaprojektowane dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją koordynację i refleks, narzędzie to nie tylko zapewnia funkcjonalność, ale także styl.

Wyjątkowa konstrukcja i jakość

Specjalnie wykonana w 100% z naturalnej gumy, ta twarda piłka szybko przyspiesza po odbiciu się od ziemi, zapewniając szybki, angażujący i wymagający trening. Jej jaskrawożółty kolor sprawia, że jest łatwa do zauważenia, niezależnie od środowiska treningowego. Dzięki rozmiarowi 10 cm jest zarówno przenośna, jak i wszechstronna.

Uwolnij swój pełny potencjał

Ta dynamiczna piłka Pro's Pro Reaction Ball pozwala przenieść treningi do nowych granic. Spędź niezliczone godziny na doskonaleniu równowagi, szybkości, zwinności i refleksu. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy rekreacyjnym bywalcem siłowni, ta piłka jest wyjątkowym towarzyszem treningu.

Specyfikacja produktu

- Model: Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Yellow - Rozmiar: 10 cm - Materiał: Kauczuk naturalny - Kolor: Żółty - Kod producenta: V178a Niezależnie od celów fitness, piłka Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm została skrupulatnie zaprojektowana, aby pomóc promować szybkość, zwinność, koordynację ręka-oko i ogólny postęp sprawności. Dzięki temu doskonałemu sprzętowi jesteś o krok od uwolnienia swojego pełnego potencjału. Trenuj mocniej, celuj wyżej i spraw, by liczyła się każda sekunda treningu. Dodaj Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Yellow do swojego arsenału fitness już dziś.

Numer artykułu: ST65990
Kod producenta: V178a
Kolor: Żółty