Gumy oporowe Adidas Power Band Level 2 - black

219,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

189,00 zł Oszczędzasz 14 %
Kod producenta: ADTB-10607BK
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 24h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
1 szt. 0 szt. 0 szt.

Adidas Power Band Level 2 - black

189,00 zł Adidas Power Band Level 2 - black
    ST74136
Przedstawiamy opaskę Adidas Power Band Level 2 - Black Uwolnij moc treningu oporowego w swoich...więcej

Przedstawiamy opaskę Adidas Power Band Level 2 - Black

Uwolnij moc treningu oporowego w swoich treningach tenisowych dzięki Adidas Power Band Level 2 w ponadczasowej czerni. Bardzo wytrzymały i odporny sprzęt fitness został zaprojektowany, aby pomóc wzmocnić siłę i kondycję, stając się nieocenionym atutem w treningu tenisowym.

Najwyższa jakość wykonania

Adidas Power Band Level 2 został zbudowany z myślą o trwałej jakości. Doskonałe wykonanie zapewnia długotrwałe użytkowanie bez utraty funkcjonalności. Niezależnie od intensywności sesji treningowych, ta opaska oporowa z łatwością poradzi sobie z rozciąganiem i napięciem, zapewniając imponującą trwałość.

Idealny do rehabilitacji

Ta opaska oporowa jest nie tylko idealna do poprawy wydajności na korcie tenisowym, ale służy również jako znacząca pomoc w rehabilitacji po kontuzji. Delikatnie obciąża mięśnie i stawy, zapewniając wystarczający opór w ćwiczeniach statycznych, aby pomóc ci bezpiecznie i skutecznie odzyskać siłę.

Przyjazne dla użytkownika doświadczenie

Niezależnie od poziomu umiejętności, produkt ten oferuje łatwą i intuicyjną obsługę. Jego przyjazny dla użytkownika charakter pozwala skupić się na treningu, wiedząc, że uzyskujesz dodatkowy opór w odpowiedniej ilości. Jest to naprawdę wszechstronny dodatek do arsenału fitness każdego tenisisty.

Numer artykułu: ST74136
Kolor główny: czarny
Kod producenta: ADTB-10607BK