Ekspandery Body Sculpture Pilates Band

55,00 zł
Kod producenta: BB 2350
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
3 szt. 0 szt. 0 szt.

Body Sculpture Pilates Band

55,00 zł Body Sculpture Pilates Band
    ST74144
Doświadcz efektywnego treningu z taśmą oporową Body Sculpture Pilates Band Jeśli jesteś...więcej

Doświadcz efektywnego treningu z taśmą oporową Body Sculpture Pilates Band

Jeśli jesteś doświadczonym tenisistą szukającym innowacyjnych sposobów na wzmocnienie swojego treningu, zwracamy uwagę na wysokiej jakości opaskę oporową: Body Sculpture Pilates Band. Specjalnie zaprojektowane do intensyfikacji ćwiczeń statycznych i doskonałe do regeneracji po kontuzjach, to narzędzie jest tym, czego potrzebujesz, aby przyspieszyć swoją grę.

Body Sculpture Pilates Band - bezkompromisowa jakość i trwałość

Osiągnij swoje cele fitness z naszą taśmą do pilatesu Body Sculpture, produktem podziwianym za doskonałą jakość. Wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, ta opaska oporowa zapewnia długotrwałe użytkowanie bez jakiejkolwiek formy degradacji jej charakterystycznych cech. Oznacza to, że opaska pozostaje jak nowa nawet po długim okresie użytkowania.

Wszechstronność dla najwyższej wydajności

Niezależnie od tego, czy wykonujesz ćwiczenia statyczne, aby poprawić swoją siłę, czy dochodzisz do siebie po kontuzji, ta opaska jest dostosowana do Twoich celów. Jej unikalna konstrukcja zapewnia dodatkowy opór, który pozwala przekroczyć własne granice, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo. Dzięki temu wszechstronnemu narzędziu szybciej się zregenerujesz, zbudujesz siłę i poprawisz swoje wyniki na korcie tenisowym.

Komfort i łatwość użytkowania

Dzięki przyjaznym dla użytkownika uchwytom, nasza taśma do pilatesu Body Sculpture zapewnia wygodną i bezwysiłkową sesję treningową. Oznaczona kolorem niebieskim, jest łatwa do zauważenia wśród kolekcji sprzętu sportowego.

Numer artykułu: ST74144
Kolor główny: niebieski
Kod producenta: BB 2350