Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Pomarańczowy

35,00 zł
Kod producenta: V126
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Pomarańczowy

35,00 zł Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Pomarańczowy
    ST71338
Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - pomarańczowy Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 to...więcej

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - pomarańczowy

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 to innowacyjne podejście do treningu. To coś więcej niż tylko płotek, ten solidny sprzęt treningowy został zaprojektowany, aby wznieść trening sportowy na nowy poziom.

Pionierski design

Wykorzystując ekscentryczne pomarańczowe odcienie, seria Pro's Pro zapewnia bez wysiłku wyróżniający się wygląd sprzętu sportowego. Niepowtarzalny pomarańczowy kolor nie tylko dodaje płotkom atrakcyjnej estetyki, ale także zapewnia maksymalną widoczność podczas treningów na korcie, niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia.

Lepsza koordynacja

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy entuzjastą fitnessu, płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 jest niezbędnym dodatkiem do rutyny treningowej. Ten najnowocześniejszy sprzęt treningowy pomaga poprawić ogólną koordynację i zwinność w bardzo dynamicznych scenariuszach sportowych.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wykonany z najwyższej jakości materiałów, ten pomysłowy produkt od Pro's Pro jest zbudowany tak, aby wytrzymać intensywne sesje treningowe. Jego trwałość została zaprojektowana tak, aby pasowała do Twojego zaangażowania i intensywności, zapewniając Ci niezawodnego partnera treningowego sezon po sezonie.

Cechy, których nie można przegapić

Wyobraź sobie na nowo swoje sesje treningowe dzięki temu produktowi z ekskluzywnym kodem producenta: V126. Ten unikalny identyfikator jest czymś więcej niż tylko kodem; reprezentuje jakość i doświadczenie zainwestowane w każdy aspekt tworzenia tego wysokiej jakości sprzętu sportowego. Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange to coś więcej niż zwykły produkt; to prawdziwy towarzysz treningu, który może mieć namacalny wpływ na twoje wyniki. Dodaj ten dynamiczny i odważny dodatek do swojego sprzętu treningowego i obserwuj, jak zmienia się Twoja sportowa podróż.

Dlaczego Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange?

W świecie sportu wypełnionym powszechnym sprzętem treningowym, płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 wyróżnia się, przełamując schematy dzięki innowacyjnemu wzornictwu i najwyższej funkcjonalności. Dla entuzjastów sportu, którzy cenią sobie zarówno styl, jak i treść, ten doskonały płotek treningowy jest niezbędną inwestycją.

Numer artykułu: ST71338
Kod producenta: V126
Kolor: Pomarańczowy