Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 15 - Żółty

35,00 zł
Kod producenta: V127
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 15 - Żółty

35,00 zł Pro's Pro Flat hurdle Quick 15 - Żółty
    ST71337
Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - żółty Bądź na czele gry, zmaksymalizuj swoją zwinność...więcej

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - żółty

Bądź na czele gry, zmaksymalizuj swoją zwinność i popraw swoje umiejętności koordynacyjne dzięki płotkowi Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15, na nowo zdefiniowanemu i zaawansowanemu akcesorium treningowemu dla każdego sportowca dążącego do doskonałości.

Przegląd

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 to profesjonalne urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o doskonaleniu umiejętności koordynacyjnych na boisku. Ten lekki, wytrzymały i przenośny płotek zapewnia sportowcom wymagającą platformę do treningu zwinności, szybkości i refleksu.

Innowacyjna konstrukcja

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także zapewnia dobrą widoczność nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wyposażony w płaską powierzchnię minimalizującą ryzyko potknięcia, płotek ten podnosi standard bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie optymalną funkcjonalność.

Wysokiej jakości konstrukcja

Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, płotek Quick 15 zapewnia długą żywotność i niezawodne działanie. Ten płotek może wytrzymać rygorystyczne sesje treningowe, obiecując długowieczność i stosunek jakości do ceny.

Specyfikacja techniczna

Każdy płotek ma średnicę 15 cali, dzięki czemu nadaje się do różnych sportów terenowych, takich jak piłka nożna, tenis czy koszykówka. Dzięki swojej lekkości, płotek ten można łatwo przenosić i przechowywać, spełniając tym samym wymagania sportowców w zakresie wygody.

Kod producenta: V127

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 jest dostarczany z gwarancją renomowanej marki Pro's Pro, oznaczonej kodem produkcyjnym V127. Jako marka, która jest dumna z oferowania najwyższej klasy akcesoriów sportowych, Pro's Pro obiecuje jakość, która naprawdę wspiera postępy i wyniki gracza. Niezależnie od tego, czy jesteś kompetentnym sportowcem, który chce zintensyfikować swoje treningi, czy nowicjuszem, który chce doskonalić swoje umiejętności, płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - Yellow jest idealnym wyborem. Zwiększ swoją zwinność i koordynację z Pro's Pro. Zainwestuj w nie już dziś, aby jutro odnieść triumf w sporcie!

Numer artykułu: ST71337
Kod producenta: V127
Kolor: Żółty