Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zielony

35,00 zł
Kod producenta: V124
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zielony

35,00 zł Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zielony
    ST71339
Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Zielony Przenieś swój trening sportowy na wyższy poziom...więcej

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Zielony

Przenieś swój trening sportowy na wyższy poziom dzięki płotkowi Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6. Specjalnie zaprojektowany, aby zwiększyć szybkość, zwinność i koordynację, to dynamiczne narzędzie treningowe jest niezbędne dla każdego sportowca, który chce poprawić swoje wyniki na boisku.

Informacje o produkcie

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, charakteryzujący się żywym zielonym kolorem, zawiera wiele funkcji poprawiających wydajność. Pozwala sportowcom wykonywać różnorodne ćwiczenia i ćwiczenia mające na celu poprawę ich zwinności i pracy nóg. Idealny do użytku na każdej powierzchni, przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców, torując drogę do optymalizacji ich programu treningowego.

Zwiększ swoją zwinność i szybkość

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 to nie tylko płotek; to narzędzie do rozwijania wybuchowej mocy, szybkości i lepszej pracy nóg. Zaprojektowany, aby pomóc sportowcom szybko skakać, pomaga zintensyfikować treningi i uczynić sesje treningowe bardziej produktywnymi, pomagając w ten sposób w osiągnięciu lepszych wyników.

Wysokiej jakości konstrukcja zapewniająca trwałość

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewnia trwałość i stabilność. Płaska konstrukcja zapobiega potknięciu się płotka, zwiększając bezpieczeństwo podczas energicznych treningów. Nie wspominając o jaskrawym zielonym kolorze, który ożywia sesje treningowe, zapewniając jednocześnie maksymalną widoczność podczas ćwiczeń.

Szczegóły producenta

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 jest produkowany przez renomowaną markę sprzętu sportowego Pro's Pro, oznaczoną kodem producenta V124. Znana z wysokiej jakości produktów zorientowanych na wydajność, Pro's Pro po raz kolejny udowadnia swoją doskonałość w produkcji najwyższej klasy sprzętu treningowego poprzez ten produkt. Ulepsz swój trening, zwiększ wydajność i osiągnij zenit swojego sportowego potencjału dzięki płotkowi Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Green. To nie tylko narzędzie treningowe, ale sposób na zapewnienie, że zawsze będziesz w najlepszej formie!

Numer artykułu: ST71339
Kod producenta: V124
Kolor: Zielony