Piłka lekarska Pro's Pro Medizinball 3 kg

169,00 zł
Kod producenta: I196C
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
3 szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Medizinball 3 kg

169,00 zł Pro's Pro Medizinball 3 kg
    ST28329
Wzmocnij swoją grę w tenisa dzięki piłce Pro's Pro Medizinball 3 kg Piłka Pro's Pro...więcej

Wzmocnij swoją grę w tenisa dzięki piłce Pro's Pro Medizinball 3 kg

Piłka Pro's Pro Medizinball 3 kg to coś więcej niż tylko piłka treningowa. Zaprojektowana z myślą o intensywnych treningach, jest niezbędnym narzędziem do rozwijania siły, wytrzymałości i ogólnej sprawności. Ta wszechstronna piłka lekarska może symulować różne warunki gry, dzięki czemu jest niezbędnym dodatkiem do treningu każdego tenisisty.

Trenuj jak profesjonalista z piłką lekarską

Wykonana z wysokiej jakości materiałów piłka lekarska Pro's Pro Medizinball 3 kg została zaprojektowana tak, aby wytrzymać intensywne treningi. Jej waga stanowi wyzwanie dla ciała, przesuwając mięśnie do granic możliwości, poprawiając siłę i zwiększając wydajność na korcie tenisowym. Tekstura piłki pozwala na solidny chwyt, zapewniając bezpieczne i wydajne treningi.

Atrakcyjny dwukolorowy design

Piłka lekarska Pro's Pro Medizinball to nie tylko funkcjonalność - to także styl. Jej przyciągający wzrok dwukolorowy design bez wątpienia sprawi, że będziesz się wyróżniać podczas treningów, motywując Cię tym samym do cięższych treningów i inspirując do bardziej regularnych ćwiczeń.

Zmaksymalizuj swoje umiejętności tenisowe

Tenis wymaga szybkości, zwinności i siły, i właśnie to zapewnia piłka Pro's Pro Medizinball. Angażuje wiele grup mięśni, symuluje dynamikę zamachu i zwiększa zakres ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć moc serwowania, zwiększyć zasięg woleja, czy dodać dynamiki do backhandu, Pro's Pro Medizinball jest Twoim niezawodnym partnerem treningowym.

Numer artykułu: ST28329
Kod producenta: I196C