Piłka lekarska Pro's Pro Medizinball 5 kg

199,00 zł
Kod producenta: I196D
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Medizinball 5 kg

199,00 zł Pro's Pro Medizinball 5 kg
    ST28330
Popraw swoją grę z piłką lekarską Pro's Pro Medizinball 5 kg Niezależnie od tego, czy...więcej

Popraw swoją grę z piłką lekarską Pro's Pro Medizinball 5 kg

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad siłą i kondycją, czy po prostu chcesz wprowadzić świeże podejście do swojej rutyny, piłka lekarska Pro's Pro Medizinball 5 kg może być idealnym dodatkiem do twojego arsenału treningowego. Zaprojektowana specjalnie z myślą o potrzebach profesjonalnych tenisistów, ta piłka lekarska jest wszechstronnym narzędziem, które może pomóc poprawić wiele aspektów sprawności fizycznej.

Innowacyjny dwukolorowy design

Piłka lekarska Medizinball 5 kg nie tylko zapewnia doskonałą funkcjonalność, ale także zachwyca wizualnie. Dwukolorowy design dodaje element zabawy do ćwiczeń. Co więcej, kontrastujące kolory sprawiają, że piłka jest łatwa do zauważenia, niezależnie od tego, czy ćwiczysz w domu, czy na korcie.

Optymalne akcesorium treningowe dla tenisistów

Ta piłka lekarska jest uważana za świetne narzędzie, ponieważ pozwala na szeroki zakres ćwiczeń dostosowanych do ruchów specyficznych dla tenisa. Pracuj nad siłą rdzenia, równowagą, koordynacją i mocą, które są kluczowe dla wydajności tenisisty na korcie. Dodaj dodatkowe wyzwanie do swoich treningów i obserwuj, jak rośnie twoja wytrzymałość i siła uderzeń.

Numer artykułu: ST28330
Kod producenta: I196D