Ekspandery Pro's Pro Resistance Tube

39,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

35,00 zł Oszczędzasz 10 %
Kod producenta: I198
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Resistance Tube

35,00 zł Pro's Pro Resistance Tube
    ST66172
Ożyw swój trening z Pro's Pro Resistance Tube Podnieś poziom swojej gry w tenisa dzięki Pro's...więcej

Ożyw swój trening z Pro's Pro Resistance Tube

Podnieś poziom swojej gry w tenisa dzięki Pro's Pro Resistance Tube. Ta elastyczna taśma oporowa służy jako wszechstronne i funkcjonalne narzędzie, idealne dla graczy, którzy chcą poprawić swoją ogólną wydajność.

Wyjątkowa konstrukcja dla maksymalnej wydajności

Opaska Pro's Pro Resistance Tube jest wyposażona w miękkie, wygodne uchwyty zapewniające bezpieczne trzymanie podczas energicznych treningów. Elastyczność taśmy jest dostosowana do szerokiego zakresu poziomów sprawności, zapewniając wszechstronne wrażenia treningowe niezależnie od aktualnych możliwości fitness.

Stworzony dla każdego tenisisty

Tenis wymaga zwinności, szybkości i siły. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w serwowaniu, czy weteranem doskonalącym swoje uderzenia, ta rura oporowa jest odpowiednim dodatkiem do twojego schematu treningowego. Jest to narzędzie unisex zaprojektowane w celu promowania kompleksowego treningu dla graczy na wszystkich poziomach - od początkujących po profesjonalistów.

Trening zorientowany na wyniki

Rura oporowa nie tylko pomaga w treningu wytrzymałościowym i siłowym, ale także celuje w określone grupy mięśni, które tenisista wykorzystuje najczęściej. Włączenie tego narzędzia do treningu wzmacnia stabilność rdzenia, zwiększa ogólną siłę i poprawia ruch ciała - kluczowe elementy zwycięskiej gry w tenisa.

Numer artykułu: ST66172
Kod producenta: I198