Gumy oporowe SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

99,00 zł
Kod producenta: 0359
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
1 szt. 0 szt. 0 szt.

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

99,00 zł SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy
    ST73421
SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy: Twój partner treningowy Trenuj mądrzej i ciężej z opaską SKLZ...więcej

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy: Twój partner treningowy

Trenuj mądrzej i ciężej z opaską SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy. To zaawansowane narzędzie treningowe zostało zaprojektowane w celu wzmocnienia mięśni górnej i dolnej części ciała, zwiększając wydajność tenisa. Dzięki unikalnemu połączeniu trwałości i elastyczności, ta mini opaska nie tylko zwiększa siłę, ale także poprawia mobilność, czyniąc ją nieodzowną częścią twojego tenisowego schematu.

Wzmocnienie i mobilizacja

Opaska SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy stawia przed Tobą wyzwanie aktywowania mięśni w bardziej optymalny sposób, zapewniając maksymalne wykorzystanie każdego treningu. Wspiera trening siłowy, ukierunkowany zarówno na górne, jak i dolne partie ciała. Ruchy lub ćwiczenia z wykorzystaniem tej opaski zwiększają stabilność mięśni niezbędną do potężnych uderzeń tenisowych i szybkich, responsywnych uderzeń na korcie.

Najwyższa jakość

Ta mini opaska jest wykonana z elastycznego materiału, który wytrzymuje nawet najcięższe treningi. Pomimo dużej wytrzymałości, materiał nie podrażnia skóry. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na postępach fizycznych, nie odczuwając dyskomfortu.

Numer artykułu: ST73421
Kolor główny: czarny
Kod producenta: 0359