Mata do ćwiczeń SKLZ Trainer Mat

199,00 zł
Kod producenta: APD-G2M-PEF-04
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
1 szt. 0 szt. 0 szt.

SKLZ Trainer Mat

199,00 zł SKLZ Trainer Mat
    ST73469
Uwolnij swój potencjał dzięki macie SKLZ Trainer Mat Mata treningowa SKLZ Trainer Mat to...więcej

Uwolnij swój potencjał dzięki macie SKLZ Trainer Mat

Mata treningowa SKLZ Trainer Mat to wysokiej jakości, wszechstronna mata do ćwiczeń, która została zaprojektowana z myślą o poprawie Twojej kondycji fizycznej. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i przemyślanej konstrukcji nie tylko zapewnia wygodną sesję, ale także prowadzi przez najbardziej efektywne treningi. Ta wyjątkowa mata ma elegancki czarny kolor, który nadaje wyrafinowania i stylu kolekcji sprzętu fitness.

Wyjątkowa jakość

Mata SKLZ Trainer Mat wyróżnia się w swojej klasie wyjątkową jakością. Starannie wykonana, aby wytrzymać dynamiczne i rygorystyczne wymagania ćwiczeń fizycznych, mata ta zapewnia trwałą wydajność, służąc jako niezawodny partner treningowy przez wiele lat. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, stanowi idealną równowagę między formą a funkcjonalnością.

Wskazówki dotyczące ćwiczeń na wyciągnięcie ręki

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sportowcem, mata SKLZ Trainer Mat jest dla Ciebie. Posiada drukowane instrukcje ćwiczeń bezpośrednio na macie - wyróżniający się atrybut, który odróżnia ją od tradycyjnych mat do ćwiczeń. Teraz możesz mieć swojego osobistego trenera w domu! Ta mata może pomóc w urozmaiceniu schematu treningowego, ucząc prawidłowej formy i ruchu dla pełnego spektrum ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

Estetyczny wygląd

Poza swoim praktycznym zastosowaniem, mata SKLZ Trainer Mat zachwyca swoim estetycznym wyglądem. Jest dostępna w klasycznym czarnym kolorze, z gustownie zaprojektowanym przewodnikiem po ćwiczeniach w kontrastujących kolorach - to elegancki dodatek do sprzętu fitness, który zachęci Cię do pozostania aktywnym.

Specyfikacja produktu

Kolor główny: czarny Kod producenta: APD-G2M-PEF-04 Poczuj różnicę dzięki macie SKLZ Trainer Mat - macie zaprojektowanej tak, aby przewyższać wydajność i trwałość, prowadząc Cię w kierunku zdrowszego i bardziej aktywnego stylu życia.

Numer artykułu: ST73469
Kolor główny: czarny
Kod producenta: APD-G2M-PEF-04