Gumy oporowe Tiguar Power Band III

119,00 zł
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
warianty:
Gumy oporowe Tiguar Power Band IV
Tiguar Power Band IV
więcej
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

Tiguar Power Band III

119,00 zł Tiguar Power Band III
    ST74853
Tiguar Power Band III - maksymalny opór i wytrzymałość Specjalistyczna taśma oporowa dla...więcej

Tiguar Power Band III - maksymalny opór i wytrzymałość

Specjalistyczna taśma oporowa dla zaawansowanych sportowców

Wykorzystaj pełen potencjał swojego treningu tenisowego z Tiguar Power Band III. Te taśmy do ćwiczeń zostały specjalnie zaprojektowane dla zaawansowanych tenisistów, zapewniając wysoki opór podczas ćwiczeń siłowych i siłowych. Oliwkowy kolor i solidna konstrukcja sprawiają, że jest to atrakcyjny wizualnie wybór, który jest również trwały. Dzięki wyróżniającym się funkcjom, takim jak oryginalny graficzny system oznaczania oporu, jest to inwestycja, która dosłownie rozciąga się na dodatkową milę dla Ciebie.

Wszechstronność wbudowana w konstrukcję

Dzięki szerokiej gamie zastosowań, opaska Tiguar Power Band III jest idealna zarówno do rozwoju, jak i rehabilitacji. Użyj go jako części rozgrzewki przed meczem, naciskając na jego opór, aby obudzić mięśnie. Alternatywnie, zakończ sesję treningową, wykonując głębokie ćwiczenia rozciągające i uelastyczniające, aby się ochłodzić. Rehabilitujesz się po kontuzji lub chcesz wzmocnić określone mięśnie? Opaska Power Band również może w tym pomóc.

Inteligentna grafika eliminuje domysły z treningu

Koniec z zastanawianiem się, do jakiego poziomu rozciągnięcia powinieneś dążyć. Power Band III posiada innowacyjny graficzny system oznaczania oporu, dzięki czemu wiesz, o ile więcej wysiłku musisz włożyć w optymalne rozciąganie podczas treningów.

Numer artykułu: ST74853
Kolor główny: oliwkowy
Pakowane po (sztuk): 1