Dysk balansowy Yakimasport Balance Disc - Pomarańczowy

Dysk balansowy Yakimasport Balance Disc - Pomarańczowy
59,00 zł
Kod producenta: 100071
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

Yakimasport Balance Disc - Pomarańczowy

59,00 zł Yakimasport Balance Disc - Pomarańczowy
    ST74312
Wzmocnij swoją grę fitness dzięki Yakimasport Balance Disc - Orange Popraw swoją równowagę i...więcej

Wzmocnij swoją grę fitness dzięki Yakimasport Balance Disc - Orange

Popraw swoją równowagę i siłę rdzenia

Chcesz podnieść swój poziom sprawności fizycznej? Nie szukaj dalej niż Yakimasport Balance Disc. Mierzący 33 cm średnicy dysk do balansowania jest idealnym dodatkiem do treningu tenisowego. Jego podstawową funkcją jest stymulowanie naturalnej energii ciała poprzez zastosowanie akupresury do określonych receptorów w ciele, zwiększając zwinność i wytrzymałość podczas najtrudniejszych meczów tenisowych.

Doświadcz komfortu i wsparcia

Zbudowany z myślą o maksymalnej wadze użytkownika 150 kg, Yakimasport Balance Disc jest solidny i niezawodny dla wszystkich potrzeb treningowych. Jego charakterystyczna konstrukcja składa się z wypustek masujących rozrzuconych po powierzchni dysku, zapewniając w ten sposób efekt terapeutyczny podczas zwiększania równowagi i stabilności rdzenia. Konstrukcja ta zapewnia również dodatkową warstwę antypoślizgowego bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz ćwiczyć z pewnością siebie.

Przyciągająca wzrok estetyka

Ta tarcza do balansowania w żywym pomarańczowym kolorze jest nie tylko funkcjonalna, ale także stylowa, dzięki czemu przyciąga wzrok na siłowni lub w studiu fitness. Dzięki kluczowej dbałości Yakimasport o szczegóły, ten produkt lśni wspaniale, sprawiając, że sesje treningowe są bardziej ożywcze i przyjemne!

Numer artykułu: ST74312
Kod producenta: 100071
Pakowane po (sztuk): 1
Kolor: Pomarańczowy