Spadochron oporowy Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

Ostatnia cena: 129,00 zł
Ten produkt obecnie nie jest dostępny, ale zapewne zainteresują Cię poniższe:
139,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

Ostatnia cena: 129,00 zł Oszczędzasz 7 %
Kod producenta: 100040
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Produkt niedostępny
Ten produkt obecnie nie jest dostępny, ale zapewne zainteresują Cię poniższe:
WYBRANE DLA CIEBIE
129,00 zł Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)
    ST74270
Yakimasport Speed Chute (Large-56in.) Doświadcz innowacyjnego i wzmacniającego sposobu na...więcej

Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

Doświadcz innowacyjnego i wzmacniającego sposobu na poprawę wyników sportowych dzięki Yakimasport Speed Chute. Specjalnie zaprojektowany dla sportowców, którzy poważnie podchodzą do podnoszenia swoich wyników na wyższy poziom.

Absolutny wzmacniacz wydajności

Unikalny sprzęt oporowy, który wymaga od użytkownika większego wysiłku podczas treningu. Podczas biegu rynna otwiera się, tworząc opór powietrza, który zmusza do cięższej pracy. To wyzwanie przeciw oporowi wiatru prowadzi do poprawy wydajności, zapewniając siłę i odporność potrzebną do przekroczenia osobistych rekordów i wyprzedzenia konkurencji.

Wygoda i komfort

Nasz Yakimasport Speed Chute jest wyposażony w regulowany pas biodrowy, dzięki czemu użytkownicy o różnych rozmiarach i kształtach ciała mogą wygodnie korzystać z produktu. Możliwość dostosowania pasa ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie, zmniejszając niepotrzebne przerwy w intensywnych treningach. W zestawie znajduje się również torba transportowa, która ułatwia przenoszenie pasa w dowolne miejsce. Niezależnie od tego, czy wybierasz się pobiegać w parku, czy na siłownię, możesz nosić swój spadochron z łatwością i wygodą.

Bezkonkurencyjne wymiary i specyfikacje

Ten duży spadochron ma rozmiar 56 cali, tworząc idealny opór dla każdego sportowca, który chce przekroczyć swoje granice. Wymiary zapewniają optymalny opór, zmuszając do większego wysiłku i stopniowej poprawy prędkości i wytrzymałości w miarę upływu czasu. Speed Chute ma następujące specyfikacje: * Ilość w opakowaniu: 1 sztuka * Kod producenta: 100040 Włącz zjeżdżalnię Yakimasport Speed Chute do swojego schematu treningowego i bądź świadkiem znacznego skoku wydajności. Twoja podróż do szczytowej sprawności, szybkości i mocy zaczyna się tutaj. Wspaniałość czeka, i to tylko w biegu. Zainwestuj w Yakimasport Speed Chute już dziś i zostań sportowcem, którym zawsze chciałeś być.

Numer artykułu: ST74270
Pakowane po (sztuk): 1
Kod producenta: 100040