Pachołki Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

23,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

19,00 zł Oszczędzasz 17 %
Kod producenta: V218B
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 24h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

19,00 zł Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue
    ST80188
Stożek do znakowania Pro's Pro z otworami 1P - ciemnoniebieski: Ulepsz sesje treningowe dzięki...więcej

Stożek do znakowania Pro's Pro z otworami 1P - ciemnoniebieski: Ulepsz sesje treningowe dzięki profesjonalnemu sprzętowi!

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym trenerem, czy po prostu chcesz zwiększyć wydajność swoich osobistych treningów, Pro's Pro Marking Cone z otworami w kolorze ciemnoniebieskim to wszechstronne narzędzie, które możesz dodać do swojego schematu treningowego. Dzięki uderzającemu ciemnoniebieskiemu kolorowi i wysokości 38 cm, z pewnością doda profesjonalnego tonu do rutyny.

Solidna konstrukcja i trwałe materiały

Kod producenta - V218B

Pro's Pro Marking Cone został zaprojektowany z najwyższej jakości, wytrzymałego materiału, dzięki czemu wytrzymuje rygory intensywnych sesji treningowych. Lekki, ale wytrzymały stożek może wytrzymać długotrwałe użytkowanie, umożliwiając skupienie się na treningu bez martwienia się o wydajność sprzętu.

Funkcje i użyteczność

Ten stożek o wysokości 38 cm zapewnia doskonałą widoczność i jest idealny do szeregu różnych ćwiczeń. Jego konstrukcja zawiera otwory, pozwalające na użycie tyczek do tworzenia płotków, dodając różnorodności i wyzwania do rutyny treningowej.

Ciemnoniebieski kolor

Przyciągający wzrok ciemnoniebieski kolor nie tylko dodaje odrobinę ożywienia do treningu, ale także poprawia widoczność, zapewniając bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i szybką lokalizację w przypadku zmian w konfiguracji.

Wszechstronność produktu

Od kierowania ścieżkami biegowymi, poprawy zwinności, a nawet używania jako słupka bramki w mini sportach, ten produkt okazuje się wielofunkcyjny. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym trenerem, czy entuzjastą sportu, Pro's Pro Marking Cone może dodać głębi i wszechstronności twoim sesjom treningowym, grom i ćwiczeniom. Podsumowując, Pro's Pro Marking Cone with Holes 1P w kolorze ciemnoniebieskim jest niezbędnym narzędziem treningowym. Zapewniając długowieczność, funkcjonalność i odrobinę koloru, został zaprojektowany w celu ulepszenia reżimu treningowego, niezależnie od dyscypliny sportu lub dyscypliny. Ten profesjonalny stożek do znakowania pozwoli ci przyspieszyć trening.

Numer artykułu: ST80188
Kod producenta: V218B
Kolor główny: granatowy