Pachołki Pro's Pro Dome Base - Zielony

27,00 zł
Kod producenta: V129
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
3 szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Dome Base - Zielony

27,00 zł Pro's Pro Dome Base - Zielony
    ST71335
Podstawa kopułki Pro's Pro - neonowa zieleń Przegląd Podstawa Pro's Pro Dome Base,...więcej

Podstawa kopułki Pro's Pro - neonowa zieleń

Przegląd

Podstawa Pro's Pro Dome Base, prezentowana w efektownej neonowej zieleni, to wysokiej jakości produkt zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnej wydajności i niezrównanej stabilności podczas sesji treningowych. Zaprojektowany jako podstawa do drążków treningowych, produkt ten jest niezbędny zarówno dla profesjonalistów sportowych, jak i entuzjastów fitnessu.

Wyjątkowe cechy

Zbudowana z myślą zarówno o trwałości, jak i funkcjonalności, podstawa Dome Base oferuje wysoki poziom stabilności. Jej unikalną cechą jest możliwość wypełnienia jej wodą lub piaskiem. Takie dostosowanie zwiększa jej wagę, a tym samym stabilność, niezależnie od terenu lub intensywności treningu. Jego atrakcyjny wizualnie, neonowy zielony kolor nie tylko dodaje element stylu do sprzętu treningowego, ale także zapewnia wysoką widoczność - przydatną cechę podczas wieczornych lub nocnych sesji.

Elastyczność i wygoda

Podstawa Pro's Pro Dome Base została stworzona z myślą o potrzebach każdego użytkownika - jest prosta w konfiguracji i łatwa do przenoszenia, co pozwala na bezproblemowy trening. Niezależnie od rodzaju używanego drążka, gwarantuje idealne dopasowanie dzięki uniwersalnej konstrukcji. Oznacza to więcej czasu spędzonego na treningu, a mniej na montażu i demontażu.

Szczegóły produktu

Każde pudełko zawiera jedną podstawę Pro's Pro Dome Base, dzięki czemu można ją wygodnie zamówić zgodnie z własnymi potrzebami. Kod producenta to V129.

Twoja droga do sprawności

Osiągnij swoje cele fitness z najwyższą stabilnością i wygodą dzięki Pro's Pro Dome Base. Zaprojektowany dla Ciebie, jest idealnym dodatkiem do sesji treningowej. Wyjdź poza oczekiwania, trenuj z najlepszymi, trenuj z Pro's Pro Dome Base. Uwaga: Podstawa Pro's Pro Dome Base jest sprzedawana pojedynczo. Drążki treningowe nie są dołączone i należy je zakupić osobno.

Numer artykułu: ST71335
Pakowane po (sztuk): 1
Kod producenta: V129
Kolor: Zielony