Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Niebieski

19,00 zł
Lepkość owijki: mokra
Grubość owijki (mm): 1,60
Perforacja: nie
Kod producenta: G221C
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
warianty:
Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Czarny
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Czarny
Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Biały
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Biały
więcej
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Niebieski

19,00 zł Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Niebieski
    ST78386
Opis Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla Doświadcz zupełnie nowego poziomu wydajności i...więcej

Opis Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla

Doświadcz zupełnie nowego poziomu wydajności i jakości dzięki Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla. Ta podstawowa owijka jest idealna dla każdego, kto szuka wyjątkowego, niezawodnego i ekonomicznego rozwiązania do ulepszenia swojej rakiety tenisowej lub podobnego sprzętu sportowego.

Doskonała przyczepność

Jedną z jej uderzających cech jest mokra, lepka tekstura. Ta intensywna lepkość gwarantuje doskonałe przyleganie do rakiety, zapewniając pewny i stabilny chwyt podczas gry. Możesz polegać na tym, że nie wyślizgnie się z rąk w kluczowych momentach, niezależnie od warunków środowiskowych.

Wysokiej jakości materiał

Podstawowy uchwyt Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla jest wykonany z materiałów syntetycznych, które są znane ze swojej trwałości i odporności. Zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie i trudną grę, zapewniając, że nie jest to tylko estetyczny dodatek do sprzętu sportowego - wytrzyma również próbę czasu.

Numer artykułu: ST78386
Ilość owijek: 1
Lepkość owijki: mokra
Materiał: syntetyczne
Kod producenta: G221C
Kolor: Niebieski
Grubość owijki (mm): 1,60
Perforacja: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...więcej
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.