Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

19,00 zł
Lepkość owijki: mokra
Grubość owijki (mm): 1,80
Perforacja: tak
Kod producenta: G223A
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 24h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4 szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

19,00 zł Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black
    ST78390
Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black: Doskonały komfort i kontrola w grze Zanurz się w...więcej

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black: Doskonały komfort i kontrola w grze

Zanurz się w absolutnej wyższości gry dzięki Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black, przełomowej owijce tenisowej zaprojektowanej dla profesjonalistów poszukujących optymalnej wydajności.

Niezrównana redukcja wibracji

Owijka Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black została wykonana z poliuretanu, co zapewnia doskonałą redukcję drgań. Grubość 1,80 mm dodatkowo zwiększa właściwości tłumiące. Poczuj różnicę na dłoni, ponieważ każde uderzenie zapewnia miękki komfort, zmniejszając uderzenie i chroniąc przed potencjalnymi naprężeniami i zmęczeniem.

Wyjątkowa przyczepność i czucie

Powierzchnia tej owijki jest rowkowana, aby zwiększyć wyczucie gry i zapewnić maksymalną pewność chwytu. Podnieś swoją wydajność dzięki pewności każdego zamachu, dodając pewności każdemu ruchowi i strzałowi.

Numer artykułu: ST78390
Ilość owijek: 1
Lepkość owijki: mokra
Materiał: syntetyczne
Kod producenta: G223A
Kolor główny: czarny
Grubość owijki (mm): 1,80
Perforacja: tak
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...więcej
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.