Owijki zewnętrzne Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Czarny

36,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

32,00 zł Oszczędzasz 11 %
Lepkość owijki: sucha
Perforacja: tak
Kod producenta: 478670-005
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
warianty:
Owijki zewnętrzne Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Różowy
Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Różowy
więcej
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Czarny

32,00 zł Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Czarny
    ST77367
Popraw swój chwyt dzięki Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Negro Bullpadel HaC Overgrip GB...więcej

Popraw swój chwyt dzięki Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Negro

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P to innowacja, która zmienia zasady gry. Ten wysokiej klasy overgrip, utrzymany w czarnej kolorystyce (negro), łączy w sobie wydajność, funkcjonalność i styl w jednym wysokiej jakości pakiecie. Co więcej, jego skrupulatnie zaprojektowane funkcje wydobywają to, co najlepsze w sprzęcie bez zmiany jego podstawowych atrybutów.

Najwyższej jakości wzornictwo i materiały

Uchwyt Bullpadel HaC Overgrip został wykonany z dbałością nawet o najdrobniejsze szczegóły. Lekka konstrukcja zapewnia minimalny dodatek wagi, dzięki czemu rakieta zachowuje swoje pierwotne właściwości. Posiada również starannie skalibrowaną grubość, dodając odpowiednią ilość wyściółki dla optymalnej równowagi między komfortem a kontrolą.

Zaawansowana absorpcja wilgoci

Siła tego uchwytu tkwi również w jego innowacyjnej perforowanej konstrukcji. Te strategicznie rozmieszczone perforacje doskonale pochłaniają wilgoć, utrzymując suchą powierzchnię nawet podczas najbardziej intensywnych meczów. W rezultacie gracze mogą cieszyć się pewnym chwytem przez dłuższy czas, promując maksymalną kontrolę i precyzję swoich uderzeń.

Wygodne opakowanie

Każde opakowanie Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - negro zawiera trzy nakładki, oferując doskonałą wartość zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych graczy. Niezależnie od tego, czy zmieniasz uchwyty w połowie gry, czy trzymasz je jako zapasowe, ten produkt oferuje niezrównaną wygodę.

Tekstura Dry-Touch

Pomimo wyjątkowej zdolności do odprowadzania wilgoci, Bullpadel HaC Overgrip zachowuje suchą w dotyku teksturę. Ta cecha zapewnia antypoślizgową powierzchnię, zapewniając graczom spójność chwytu.

Szczegóły produktu

  • Główny kolor: czarny (Negro)
  • Perforowane: Tak
  • Tekstura chwytu: Suchy dotyk
  • Liczba uchwytów: 3
  • Typ produktu: Overgrip
  • Kod producenta: 478670-005

Numer artykułu: ST77367
Kod producenta: 478670-005
Kolor: Czarny
Lepkość owijki: sucha
Perforacja: tak
Ilość owijek: 3
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...więcej
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.