Drabinka tenisowa Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

99,00 zł
Kod producenta: V247
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
3 szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

99,00 zł Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow
    ST75327
Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Neon Yellow Poznaj sprzęt do ćwiczeń, który łączy...więcej

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Neon Yellow

Poznaj sprzęt do ćwiczeń, który łączy funkcjonalność i styl dzięki drabince Pro's Pro Agility Ladder Succeed w neonowym żółtym kolorze. Ta żywa i profesjonalna drabinka zwinnościowa łączy w sobie najwyższej klasy design i wydajność, zapewniając to, co najlepsze w treningu fitness.

Doskonałe narzędzie treningowe

Pro's Pro Agility Ladder Succeed to wszechstronny sprzęt treningowy, który zwiększa szybkość, zwinność, równowagę i koordynację. Jest to doskonałe akcesorium, które można dodać do swojego schematu treningowego, idealne do treningu sportowego, treningu siłowego, a nawet po prostu do ćwiczeń rozgrzewkowych.

Wysoce regulowana konstrukcja

Drabinka zwinnościowa ma regulowaną konstrukcję z 9 płaskimi szczeblami, które można modyfikować do różnych ćwiczeń. Możliwość regulacji odstępów między szczeblami sprawia, że jest to świetne narzędzie do każdego poziomu intensywności treningu, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców.

Jakość i trwałość

Podobnie jak wszystkie produkty Pro's Pro, drabinka Agility Ladder Succeed została skonstruowana z najwyższym zaangażowaniem w jakość. Płaskie szczeble utrzymują stabilność i pozostają nienaruszone nawet przy najbardziej rozbudowanych procedurach treningowych, zapewniając długotrwałą wytrzymałość na potrzeby treningu.

Numer artykułu: ST75327
Kod producenta: V247
Szerokość (cm): 50
Długość (cm): 400