Pachołki Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue

40,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

36,00 zł Oszczędzasz 10 %
Kod producenta: 100277
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 24h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue

36,00 zł Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue
    ST74257
Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - niebieski Przegląd produktów Podnieś swoje sesje...więcej

Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - niebieski

Przegląd produktów

Podnieś swoje sesje treningowe do profesjonalnego poziomu dzięki Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P w kolorze niebieskim. Nasze stożki treningowe są specjalnie zaprojektowane do różnych ćwiczeń na korcie tenisowym, zwiększając zwinność, szybkość i koordynację. Wyprodukowane z dbałością o szczegóły i nieustannym zaangażowaniem w najwyższą jakość, te stożki treningowe naprawdę wyróżniają się klasą.

Cechy i specyfikacja

Kolor: Żywy odcień niebieskiego nie tylko dodaje kolorytu sprzętowi treningowemu, ale także zwiększa widoczność podczas sesji na świeżym powietrzu, zapewniając w ten sposób optymalną funkcjonalność. Głównym kolorem tych pachołków jest niebieski, co zapewnia żywą i atrakcyjną konfigurację treningową. Rozmiar: Te sześciokątne pachołki mają średnicę 20 cm, co czyni je idealnym rozmiarem do różnych ćwiczeń zwinnościowych i szybkościowych. Ten wyjątkowy rozmiar zapewnia dużo miejsca na szybką pracę nóg i skomplikowane wzory bez ograniczania wydajności. Sześciokątna konstrukcja: Sześciokątny kształt zapewnia doskonałą stabilność na wszystkich rodzajach nawierzchni. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz na trawie, cemencie czy sztucznej murawie, te pachołki pozostaną w pozycji pionowej i na miejscu, zapewniając niezawodną wydajność podczas najbardziej intensywnych sesji treningowych. Łączność: Ciesz się możliwością łączenia tych pachołków z innymi akcesoriami, co pozwala dostosować trening do własnych potrzeb. Buduj skomplikowane ćwiczenia lub twórz rozbudowane kursy treningowe - z tymi pachołkami nie ma ograniczeń. Kod producenta: Produkt jest dostarczany z kodem producenta 100277, aby zweryfikować jego autentyczność i upewnić się, że rzeczywiście otrzymujesz sprzęt najwyższej jakości, za który zapłaciłeś.

Ulepsz swój trening z Yakimasport

Włączenie tych pachołków do rutyny oferuje niezliczone korzyści. Od rozwijania szybszej pracy nóg po zwiększanie ogólnej świadomości boiska, te pachołki treningowe są przepustką do doskonałych wyników. Pamiętaj, że najlepsi sportowcy nie trenują tak długo, aż zrobią to dobrze; trenują tak długo, aż nie mogą się pomylić. Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - Blue, część

Numer artykułu: ST74257
Kod producenta: 100277
Kolor główny: niebieski