Gumy oporowe Power Band Movo Mini Band Optimum - Zielony

49,00 zł
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4 szt. 0 szt. 0 szt.

Power Band Movo Mini Band Optimum - Zielony

49,00 zł Power Band Movo Mini Band Optimum - Zielony
    ST17962
Najwyższa wszechstronność z opaską Power Band Movo Mini Band Optimum Gra w tenisa, podobnie...więcej

Najwyższa wszechstronność z opaską Power Band Movo Mini Band Optimum

Gra w tenisa, podobnie jak inne sporty wymagające dużego wysiłku, wymaga nie tylko umiejętności i strategii, ale także siły, elastyczności i zdrowia. Power Band Movo Mini Band Optimum - green to dobrze zaprojektowane i wszechstronne narzędzie, które jest idealne dla tenisistów, którzy muszą zapewnić sobie najwyższy poziom sprawności fizycznej i odporności.

Zwiększ swoją mobilność, stabilność i siłę

Movo Mini Band to doskonałe urządzenie do treningu mobilności i stabilności. Idealny do rozgrzewki, treningów rehabilitacyjnych i ćwiczeń aktywacyjnych, jest niezbędny do wzmocnienia kluczowych grup mięśni wymaganych w tenisie, takich jak pośladki i mięśnie rdzenia.

Komfort i wytrzymałość w połączeniu

Wykonane ze specjalnego materiału, który jest przyjazny dla skóry i wygodny, możesz mieć pewność, że trening z Movo Mini Band jest przyjemnym doświadczeniem. Jedwabista, miękka, ale elastyczna i bardzo wytrzymała taśma eliminuje ciągnięcie skóry i podrażnienia związane ze zwykłymi elastycznymi taśmami treningowymi.

Optymalny poziom oporu

Movo Mini Band Optimum oferuje większy poziom rozciągnięcia do 65 cm od stanu spoczynku 30 cm, zapewniając idealny opór dla zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni. Hipoalergiczna i niezawierająca lateksu taśma jest bezpieczna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Numer artykułu: ST17962
Kolor: Zielony