Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - green

Ostatnia cena: 35,00 zł
Ten produkt obecnie nie jest dostępny, ale zapewne zainteresują Cię poniższe:
Ostatnia cena: 35,00 zł
Kod producenta: V124
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Produkt niedostępny
Ten produkt obecnie nie jest dostępny, ale zapewne zainteresują Cię poniższe:
WYBRANE DLA CIEBIE
Roller Movo Ball Hard

Roller
Movo Ball Hard

 
39,00 zł
 
Piłeczka do ściskania DOC Squeezit 3B

Piłeczka do ściskania
DOC Squeezit 3B

 
49,00 zł
 
Roller Roller Yakimasport Ball 08

Roller
Roller Yakimasport Ball 08

42,00 zł
39,00 zł
Oszczędzasz 7%
35,00 zł Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - green
    ST71339
Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Zielony Przenieś swój trening sportowy na wyższy poziom...więcej

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Zielony

Przenieś swój trening sportowy na wyższy poziom dzięki płotkowi Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6. Specjalnie zaprojektowany, aby zwiększyć szybkość, zwinność i koordynację, to dynamiczne narzędzie treningowe jest niezbędne dla każdego sportowca, który chce poprawić swoje wyniki na boisku.

Informacje o produkcie

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, charakteryzujący się żywym zielonym kolorem, zawiera wiele funkcji poprawiających wydajność. Pozwala sportowcom wykonywać różnorodne ćwiczenia i ćwiczenia mające na celu poprawę ich zwinności i pracy nóg. Idealny do użytku na każdej powierzchni, przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców, torując drogę do optymalizacji ich programu treningowego.

Zwiększ swoją zwinność i szybkość

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 to nie tylko płotek; to narzędzie do rozwijania wybuchowej mocy, szybkości i lepszej pracy nóg. Zaprojektowany, aby pomóc sportowcom szybko skakać, pomaga zintensyfikować treningi i uczynić sesje treningowe bardziej produktywnymi, pomagając w ten sposób w osiągnięciu lepszych wyników.

Wysokiej jakości konstrukcja zapewniająca trwałość

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewnia trwałość i stabilność. Płaska konstrukcja zapobiega potknięciu się płotka, zwiększając bezpieczeństwo podczas energicznych treningów. Nie wspominając o jaskrawym zielonym kolorze, który ożywia sesje treningowe, zapewniając jednocześnie maksymalną widoczność podczas ćwiczeń.

Szczegóły producenta

Płotek Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 jest produkowany przez renomowaną markę sprzętu sportowego Pro's Pro, oznaczoną kodem producenta V124. Znana z wysokiej jakości produktów zorientowanych na wydajność, Pro's Pro po raz kolejny udowadnia swoją doskonałość w produkcji najwyższej klasy sprzętu treningowego poprzez ten produkt. Ulepsz swój trening, zwiększ wydajność i osiągnij zenit swojego sportowego potencjału dzięki płotkowi Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Green. To nie tylko narzędzie treningowe, ale sposób na zapewnienie, że zawsze będziesz w najlepszej formie!

Numer artykułu: ST71339
Kolor główny: zielony
Kod producenta: V124