Gumy oporowe Reebok Power Band Strong

179,00 zł
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
warianty:
Gumy oporowe Reebok Power Band X Strong
Reebok Power Band X Strong
więcej
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

Reebok Power Band Strong

179,00 zł Reebok Power Band Strong
    ST74750
Wzmocnij swój trening dzięki opasce Reebok Power Band Strong Jeśli jesteś poważnym tenisistą,...więcej

Wzmocnij swój trening dzięki opasce Reebok Power Band Strong

Jeśli jesteś poważnym tenisistą, który chce zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość, nie szukaj dalej niż Reebok Power Band Strong. Ta wysokiej jakości taśma oporowa oferuje wysoki poziom oporu, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do głębokiego kondycjonowania mięśni i treningów siłowych.

Nadaje się do intensywnych treningów

W przeciwieństwie do zwykłych taśm oporowych, taśma Reebok Power Band Strong została zaprojektowana jako zamknięta pętla, która skutecznie oddziałuje na głęboko położone mięśnie. Ta konstrukcja promuje płynniejszy ruch, zwiększając dokładność każdego treningu i czyniąc go idealnym dla tenisistów, którzy chcą poprawić swoją siłę zamachu i ogólną wydajność na korcie.

Wszechstronność i trwałość

Wykonana z bardzo wytrzymałej, odpornej na zużycie gumy, ta opaska została zaprojektowana tak, aby wytrzymać nawet najbardziej intensywne sesje treningowe. Jako tenisiści wiemy, że angażujesz się w rygorystyczne ćwiczenia zarówno na korcie, jak i poza nim, a ta taśma oporowa jest zbudowana tak, aby wytrzymać to wszystko. Może być również używana jako skuteczna pomoc w ćwiczeniach podciągania, dzięki czemu jest wszechstronnym dodatkiem do niezbędnych akcesoriów treningowych.

Numer artykułu: ST74750
Kolor główny: szary
Pakowane po (sztuk): 1