Gumy oporowe SKLZ Pro Knit Mini Band Light

89,00 zł
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
3 szt. 0 szt. 0 szt.

SKLZ Pro Knit Mini Band Light

89,00 zł SKLZ Pro Knit Mini Band Light
    ST73496
Zwiększ swoją siłę i zwinność dzięki SKLZ Pro Knit Mini Band Light Zaprojektowany dla tych,...więcej

Zwiększ swoją siłę i zwinność dzięki SKLZ Pro Knit Mini Band Light

Zaprojektowany dla tych, którzy poważnie podchodzą do swojej gry, SKLZ Pro Knit Mini Band Light zapewnia łatwy i skuteczny sposób na poprawę siły i zwinności zarówno górnej, jak i dolnej części ciała. To zaawansowane narzędzie treningowe jest odpowiednie dla entuzjastów tenisa, ponieważ pozwala na ukierunkowane podejście do wzmacniania mięśni, mające na celu poprawę wydajności na korcie.

Trwała i wygodna konstrukcja

Wykonana z wytrzymałego, ale elastycznego materiału, ta wysokiej jakości mini opaska wytrzyma intensywne i częste ćwiczenia. Posiada przyjazny dla skóry materiał, który nie podrażnia skóry nawet podczas najbardziej energicznych treningów. Unikalna konstrukcja sprawia, że opaska pozostaje na swoim miejscu podczas każdej aktywności, eliminując niepotrzebne przerwy.

Czarny kolor dla eleganckiego i profesjonalnego wyglądu

Opaska SKLZ Pro Knit Mini Band Light w dominującym czarnym kolorze łączy funkcjonalność z eleganckim, pewnym siebie wyglądem. Ten sprzęt fitness nie tylko usprawnia trening, ale także pasuje do każdego zestawu treningowego, dzięki czemu wyglądasz tak dobrze, jak się czujesz podczas treningu.

Doświadcz korzyści płynących z jakości SKLZ

Dzięki reputacji marki SKLZ w zakresie najwyższej jakości sprzętu sportowego, możesz zaufać, że Pro Knit Mini Band Light zapewni niezwykłą wydajność. Mocna konstrukcja zapewnia trwałość, a wysokowydajna konstrukcja zapewnia optymalny trening.

Numer artykułu: ST73496
Kolor główny: czarny