Koła treningowe Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Niebieski

29,00 zł
Kod producenta: V241
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 48h
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
4+ szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Niebieski

29,00 zł Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Niebieski
    ST70742
Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - niebieski Przygotuj się na zwiększenie swojej zwinności,...więcej

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - niebieski

Przygotuj się na zwiększenie swojej zwinności, szybkości i pracy nóg podczas meczów tenisowych dzięki Pro's Pro Flat Speed Ring o średnicy 50 cm. Ta imponująca konstrukcja od jednego z wiodących producentów sprzętu spełnia wysokie wymagania doświadczonych tenisistów. Wykonana w żywym niebieskim kolorze, ta pomoc treningowa jest równie estetyczna, co funkcjonalna.

Unikalna konstrukcja i funkcjonalność

Pierścień Pro's Pro Flat Speed Ring został znakomicie zaprojektowany do podwójnego zastosowania. Jeśli chcesz poprawić swoją zwinność lub szybkość na korcie tenisowym, użyj tego narzędzia do ustawienia ćwiczeń. Alternatywnie, możesz wykorzystać go jako hula-hoop do zabawnej, intensywnej sesji treningowej. Ten pierścień o średnicy 50 cm można płynnie zintegrować z innym sprzętem treningowym, aby urozmaicić swój schemat.

Estetyka i trwałość

Występujący w atrakcyjnym niebieskim odcieniu, Pro's Pro Flat Speed Ring jest trudny do przeoczenia na korcie. Oprócz tego, że jest efektowny wizualnie, gwarantuje również wysoki poziom trwałości. Wyprodukowany z myślą o odporności na zużycie, ten płaski pierścień Pro's Pro jest idealny do regularnych, intensywnych sesji treningowych.

Numer artykułu: ST70742
Kod producenta: V241
Kolor: Niebieski