Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - black

19,00 zł
Lepkość owijki: mokra
Grubość owijki (mm): 1,60
Perforacja: nie
Kod producenta: G221A
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Wysyłamy w 24h
warianty:
Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - white
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - white
Owijki bazowe Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla
więcej
Magazyn centralny al. Bohaterów Września 12 ul. Puławska 531
2 szt. 0 szt. 0 szt.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - black

19,00 zł Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - black
    ST78388
Rękawice Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - czarne: Doskonały chwyt na bazie syntetycznej Zanurz...więcej

Rękawice Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - czarne: Doskonały chwyt na bazie syntetycznej

Zanurz się w najwyższej jakości chwytach dzięki Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Black. Ten najwyższej klasy, samoprzylepny uchwyt bazowy został skrupulatnie zaprojektowany, aby zapewnić pewny i bezpieczny chwyt, który spełnia potrzeby każdego entuzjasty gry rakietą. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni i imponującej grubości 1,60 mm, uchwyt ten zapewnia niezrównaną reakcję dotykową, która zwiększa wydajność gry.

Wysokiej jakości materiał i konstrukcja

Wykonany z najwyższej jakości materiałów syntetycznych uchwyt zapewnia długotrwałą trwałość i odporność. Nieperforowana struktura pomaga zachować integralność uchwytu, gwarantując produkt, który jest zbudowany tak, aby wytrzymać długie okresy gry bez utraty wyjątkowej jakości dotykowej.

Niezrównana przyczepność i trakcja

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Black szczyci się charakterystycznym poziomem lepkości na mokro, oferując niezrównaną przyczepność, która przekłada się na pewny, kontrolowany chwyt. Ta wyjątkowa cecha zmniejsza ryzyko poślizgu podczas intensywnej gry, zwiększając wydajność i pewność siebie na korcie.

Numer artykułu: ST78388
Ilość owijek: 1
Lepkość owijki: mokra
Materiał: syntetyczne
Kod producenta: G221A
Kolor główny: czarny
Grubość owijki (mm): 1,60
Perforacja: nie
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...więcej
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.